Drátové prvky

Naše firma vyrábí různé prvky z drátu podle projektu svěřeného nám zákazníkem. Specializujeme se na výrobu drátových prvků o průměru 2 mm - 11 mm. Používáme nejkvalitnější CNC stroje renomovaných výrobců, které plně automatizovaným způsobem vytvářejí produkty na základě počítačového návrhu. Díky zmíněné automatizaci, každý kus produktu bude identický s ostatními, při splnění nejvyšších standardů kvality. Pracujeme na základě materiálu z našeho skladu nebo na přání zákazníka můžeme zahájit produkci na základě svěřeného nám materiálu.

Díky nejlepšímu strojovému parku nabízíme produkci drátových prvků ve 2D, 3D a s pomocí svářeče. Naše CNC stroje se vyznačují vysokou přesností v kombinaci s vysokou produktivitou. Výrobky různé složitosti mohou být vyrobeny z pocínovaného, zinkovo-hliníkového nebo nerezavějícího drátu. Disponujeme také zařízeními, která mohou ohýbat drát potažen různými druhy materiálu. Další výhodou naší společnosti je velmi dobře kvalifikovaný a zkušený personál, který zajišťuje vysokou kvalitu našich výrobků a rychlý termín realizace.

realizacje023
realizacje022
realizacje021
realizacje019

Realizujeme objednávky v oblasti výroby drátěných prvků pro celou řadu průmyslových odvětví, mimo jiné automobilový a nábytkářský průmysl, stavebnictví, zemědělství, RTV, AGD, průmysl technický a dekorativní. Díky možnosti libovolného počítačového projektování drátových prvků, v krátké době je možné produkovat jak malé, tak velké množství produktu. Velkým pohodlím pro naše zákazníky je možnost zapsání každého vyrobeného výrobku a uložení v paměti výrobního zařízení, díky čemuž jsme schopni rychle vytvářet další dávky.

Naše společnost je velmi spolehlivým obchodním partnerem, proto nám můžete svěřit stálý outsourcing v oblasti produkce drátových prvků. Dbáme na vysokou kvalitu produktů a zároveň přísně dodržujeme výrobní termíny, což umožňuje nákup dobrého produktu za příznivou cenu.